ODWIEDŹ NASZEGO FACEBOOKA!

W KILKU SŁOWACH O TYM CO ROBIMY

Hufiec ZHP Pabianice - to miejsce dla harcerzy z pasją, gdzie rozwijamy młode charaktery poprzez stawianie wyzwań i wspólną organizacje takich akcji jak:

- WOŚP Pabianice

- Aleja Portretów

- Harcerska Akcja Letnia

- Harcerski Festiwal Artystyczny Wiatrak

JESTEŚ HARCERZEM Z NASZEGO HUFCA? ZAPRASZAMY DO GRUPY HUFIEC ZHP PABIANICE

To ważne, kiedy ciężka praca zostaje nagrodzona. Bycie drużynowym to jedna z najtrudniejszych funkcji w Związku Harcerstwa Polskiego.
Wymaga od młodych ludzi wielkiej odpowiedzialności, oddania i pomysłowości. Dzień Myśli Braterskiej to czas podsumowania harcerskiej pracy.
Z tej okazji czworo instruktorów naszego hufca otrzymało list od naczelniczki ZHP!

Drużynowi, którzy zasłużyli na to wyróżnienie od dawna wykazywali się determinacją, wytrwałością i energią w realizowaniu swojej harcerskiej służby. Byli to: pwd. Aleksandra Wilczyńska, pwd. Angelika Fątner, pwd. Julita Małycha i pwd. Maciej Szulc. W liście od naczelniczki zostali pochwaleni za swoją ciężką pracę. Znalazły się tam również życzenia z okazji DMB i powodzenia na dalszej harcerskiej drodze.

To jednak nie był koniec niespodzianek. Druhna Aleksandra Wilczyńska została nagrodzona Odznaką Skautów Świata przyznaną przez WOSM! Taką odznakę dostało jedynie 24 druhen i druhów za swój wkład w rozwiązywanie problemów globalnych na poziomie lokalnym. Druhna Ola działała jako wolontariuszka w Kosmicznym Habitacie w Rzepienniku w ramach programu Bright2.

Drużynowi mają ogromny wkład w kształtowanie się hufców, chorągwi i całego ZHP. Ich ciężka praca zasługuje na docenienie.
Wszystkim wyróżnionym instruktorom serdecznie gratulujemy!

Wyróżnieni instruktorzy

08 marca 2021