W środę przy świetle Betlejemskiego Światła Pokoju spotkaliśmy się na wigilii dla instruktorów i kadry naszego hufca.

Na początku spotkania druh komendant phm. Maciej Tomaszewski złożył życzenia a następnie dzieliliśmy się opłatkiem. Podczas wigilii zostały wyróżnione dwie osoby: Pan Sławomir Stanek - Tata zucha Filipa z 196 PGZ Łowcy Przygód za aktywne promowanie pabianickiego harcerstwa, mimo że sam nie jest harcerzem oraz druhna pwd. Julita Małycha z 44 PDH IGNIS oraz 196 PGZ Łowcy Przygód, która jako jedyna harcerka została laureatem Gali Pabianickiego Wolontariatu.

Komenda hufca przygotowała upominki dla drużynowych oraz szefów zespołów w postaci bombek naszego hufca. Wykonanie ich zawdzięczamy druhnie phm. Andżelice Baj!

Bardzo się cieszymy, że spotkaliśmy się w tak licznym gronie a czytelnikom życzymy wesołych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia!

Wigilia instruktorska 2019

21 grudnia 2019