czyli wakacje z Hufcem ZHP Pabianice!

KOLONIE ZUCHOWE

MAŁECZ

Piękna polska wieś leżąca w centrum naszego kraju. Jest idealnym miejscem dla każdego środowiska ze względu na swoje położenie oraz liczne atrakcje turystyczne, które są w najbliższej okolicy. Ogrodzony ośrodek to łącznie około 10 ha terenu, który pozwala realizować fantastyczny program kolonijny. Na obszarze bazy znajdują się m. in. stawy, park oraz wielkie wolne przestrzenie pozwalające rozładować energię każdemu harcerzowi i zuchowi. Małecz jest w szczególności bazą przeznaczoną do organizacji kolonii zuchowych. Ośrodek jest dostosowany do młodszych członków naszej organizacji – domki campingowe, stołówka w budynku.

TERMIN KOLONI:  7-21.07

strona ośrodka

OBOZY HARCERSKIE

ROGOWO

Baza leży nad morzem bałtyckim w województwie zachodniopomorskim. Posiada wyjątkowo malownicze wybrzeże klifowe i plażę pokrytą częściowo wielkimi głazami. Jest typową miejscowością letniskową z wieloma domami wczasowymi i kwaterami prywatnymi. Baza znajduje się w odległości ok. 1 km od centrum Mrzeżyna i ok. 100 m. od brzegu morskiego. Przejście z terenu bazy na plażę to przyjemna wędrówka przez las sosnowy (ok. 5 min.). Plaża położona na wysokości bazy jest szeroka i piaszczysta. Morze jest czyste i ma łagodne zejście zapewniające bezpieczną kąpiel. Baza posiada doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku nad wodą,

TERMIN OBOZU:  19.07-05.08

21 PDH Husaria,
9 PDW Diamir,
77 PDH Bomba,
70 PDH Eksplozja,
90 PDH Wórewask,
44 PDH Ignis,
55 PDH Hades

DWERNIK

Baza umiejscowiona jest w jednych z najpiękniejszych polskich gór u podnóża góry Otryt, nad rzeką San. Dobra lokalizacja zachęca do wędrówek Połoniną Wetlińską i Caryńską oraz zdobywania takich szczytów jak Dwernik Kamień czy Otryt. Szlaki wyznaczone na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego stwarzają dużo możliwości uprawiania turystyki rowerowej. Bogate dziedzictwo przyrodniczo-kulturowe zachęca do poszerzenia horyzontów i zdobywania nowej wiedzy. Baza posiada murowane sanitariaty, oraz świetlice.

TERMIN OBOZU:  5.07-22.07 (I TURNUS)

3 PDH Bordowo-Czarna,
3 PDH Czarna Trójka

TERMIN OBOZU:  22.07-08.08 (II TURNUS)

79 PDH Wilki

OBÓZ ŻEGLARSKI

WENECJA

Baza Żeglarska Hufca ZHP Łódź-Polesie w Wenecji położona jest na północno-wschodnim brzegu jeziora Ruda Woda zwanego również jeziorem Dzudzkim, na terenie dawnej bindugi. Binduga, to miejsce, w którym dawno dawno temu spławiano do jeziora ścięte w otaczających lasach drzewa, aby później jeziorami i kanałem Elbląskim mogły dotrzeć do tartaku w Miłomłynie.

TERMIN OBOZU:  22.07 - 04.08

Retmanat Drużyn Wodnych Hufca Pabianice

A: 1400

B: 1500

C: 1600

CENY:

A - Uczestnik formy wypoczynku, który posiada opłacone składki za 4  kwartały 2019 roku do 31 maja 2019 roku.
B - za okazaniem Karty Dużej Rodziny lub Karty Pabianiczanina (wydanej na uczestnika) lub do 16.04.2019 wpłacili połowę kwoty przelew zaksięgowany do dnia16.04.2019)