Nasz hufiec w ramach #razemalezdalnie nie poddał się sytuacji – uczciliśmy majówkowe tradycyjnie.
Z okazji Święta Flagi wdrożyliśmy nową inicjatywę - internetową flagę stworzoną przez wszystkich członków ZHP w Pabianicach.

Harcerze w domach założyli mundury i sfotografowali się z pomalowanymi lub wydrukowanymi na biało-czerwono kartkami A4.
Ze zdjęć ułożyliśmy kolaż. Nasza flaga online miała długość aż 35 metrów i 64 centymetry.

3 maja Komenda naszego hufca wzięła udział w obchodach Święta Uchwalenia Konstytucji. Mogliśmy być tam z nimi on-line, dzięki Urzędowi Miasta Pabianice, który prowadził transmisję na żywo
Dzięki temu czuliśmy się jak co roku.

To tylko jedne z wielu harcerskich inicjatyw akcji #razemalezdalnie. Nie ustajemy w działaniu!

Majówkowe #razemalezdalnie

05 maja 2020