Kawiarenka Zero Waste na DMB
Co roku w Polsce i na świecie wytwarza się tony plastiku. Wpływa on na stan gleby oraz wód powierzchniowych. Używany na co dzień wydziela toksyny szkodliwe dla zdrowia. Wspólnie możemy ograniczyć jego zużycie. Żyjąc zgodnie z naturą!

Podczas obchodów Dnia Myśli Braterskiej zapraszamy Was do odwiedzenia harcerskiej kawiarenki. Nie znajdziecie w niej plastikowych sztućców, talerzyków i kubków, dlatego zabierzcie ze sobą menażki i niezbędniki.

Czekają na Was same pyszne potrawy, zapraszamy!

Pamiętajcie, dla nas to mały wysiłek, a dużo znaczy to dla naszej planty. Wspólnie możemy ją chronić. Mamy nadzieję,  że dołączycie się do naszej akcji!
20 lutego 2019
06 października 2019
W piątek, 4.10.2019 reprezentacja naszego hufca składająca się z drużyn:
30 września 2019
28 września 2019 w siedzibie Zarządu Oddziału ZNP odbył się
18 września 2019
W tym roku jedenaście drużyn harcerskich przyjechało do Małecza, aby

ZOBACZ WIĘCEJ