Kawiarenka Zero Waste na DMB
Co roku w Polsce i na świecie wytwarza się tony plastiku. Wpływa on na stan gleby oraz wód powierzchniowych. Używany na co dzień wydziela toksyny szkodliwe dla zdrowia. Wspólnie możemy ograniczyć jego zużycie. Żyjąc zgodnie z naturą!

Podczas obchodów Dnia Myśli Braterskiej zapraszamy Was do odwiedzenia harcerskiej kawiarenki. Nie znajdziecie w niej plastikowych sztućców, talerzyków i kubków, dlatego zabierzcie ze sobą menażki i niezbędniki.

Czekają na Was same pyszne potrawy, zapraszamy!

Pamiętajcie, dla nas to mały wysiłek, a dużo znaczy to dla naszej planty. Wspólnie możemy ją chronić. Mamy nadzieję,  że dołączycie się do naszej akcji!
20 lutego 2019
Co roku w Polsce i na świecie wytwarza się tony
13 lutego 2019
Dwernik: I turnus  5.07-22.07 3 PDH Bordowo-Czarna 3 PDH Czarna