pwd. przemek zglinicki

Członek Kapituły Stopni Wędrowniczych

Swoją przygodę z harcerstwem zaczął w 2004 roku , jako zastępowy  w 96 PDH "Buczacz". Następnie w roku harcerskim 2007 - 2008 pełnił funkcję przybocznego w 185 GZ "Tik-Taki". Po roku działalności w ruchu zuchowym w styczniu 2009 roku otworzył własną gromadę - 196 GZ "Lwie Serca", początkowo zuchy z gromady miały wzmocnić szeregi Buczaczu lub stworzyć osobną drużynę. Plany się zmieniły gdyż w 2009 roku we wrześniu wraz z Igą Pietryszką oraz  Marcinem Zglinickim założył 90 PDH "Wórewask". Ostatecznie zuchy wzmocniły szeregi nowo otworzonej ksawerowskiej drużyny, a numer gromady został zmieniony na 190. Próbę przewodnikowską ukończył w czerwcu 2013 roku. Następnie w sierpniu 2014 został drużynowym 90 PDH "Wórewask". Trzykrotnie pełnił na obozie funkcję kadry pomocniczej, raz oboźnego i raz komendanta. Ponadto uczestniczył w czterech koloniach zuchowych jako kolejno : kadra pomocnicza, oboźny, opiekun MEN oraz komendant ds. programowych. Obecnie jest członkiem Kapituły Stopni Wędrowniczych i pracuje jako projektant konstrukcji budowlanych w biurze projektowym Profil. Ponadto kończy kierunek Budownictwo na Politechnice Łódzkiej oraz studiuję Matematykę Stosowaną na tej samej uczelni. W czasie jaki pozostaje udziela korepetycji z matematyki i fizyki.