pwd. mateusz frankiewicz

Drużynowy 88 PDH Falanga

Harcerską przygodę rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy po swoim pierwszym obozie w Kopernicy dołączył do 16 PHDW "Abordaż". Po roku przeszedł z "Abordażu" do 30 PDH "Odsiecz", w której był do rozwiązania drużyny tj. do 2013 roku. W 2012 roku założył 88 PDH "Falanga" działającą w Piątkowisku i został jej drużynowym, którym jest do dziś. Wielokrotnie uczestniczył w Harcerskiej Akcji Letniej. W 2012 roku pełnił funkcję kadry wychowawczej na koloniach zuchowych oraz pomocnika kwatermistrza w Dwerniku, dwa lata później oboźnego na obozie w Kopernicy, natomiast w 2015 roku w Mrzeżynie sprawował funkcję komendanta podobozu. Obecnie działa w Zespole Programowym, studiuje Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Łódzkim oraz pracuje we własnej firmie. Interesuje się historią, trenuje tenisa oraz aikido, choć największą przyjemność sprawiają mu wędrówki po Bieszczadach, w które jeździ praktycznie każdego lata.