pwd. karolina ryba

Drużynowa 3 PDH Bordowo-Czarna Trójka

Swoją przygodę rozpoczęła w 2005 roku w gromadzie zuchowej "Mali rycerze", następnie przez rok była członkiem 79 PDH "Wilki", a obecnie należy do 3 PDH "Bordowo-Czarna Trójka", której jest drużynową,. Pracowała również w namiestnictwie zuchowym, najpierw w 168 PGZ "Radosne Krasnoludki", potem założyła i przez rok prowadziła 183 PGZ "Dzielni Wojownicy". W lipcu 2016 złożyła zobowiązanie instruktorskie. Uczestniczyła w 9 obozach, w tym trzykrotnie jako kadra pomocnicza lub instruktorska. Dwa razy opiekowała się zuchami podczas kolonii w Małeczu W hufcu jest członkinią Zespołu ds. Promocji i Wizerunku Hufca ZHP Pabianice oraz Zespołu Programowego. Prywatnie maturzystka w II liceum ogólnokształcącym na profilu matematyczno-fizycznym. W przyszłości chciałaby studiować na Politechnice Łódzkiej.