Katarzyna Golińska phm

Członek Zespołu Programowego, Członek Klubu Biegacza "Endorfina"

Swoją przygodę z harcerstwem rozpoczęła w 1995 r. wstępując do gromady zuchowej "Ufoludki", osiem lat później dołączyła do 3 Pabianickiej Drużyny Harcerskiej im. płk Jana Kilińskiego  "Czarnej Trójki", a w 2010 r. złożyła zobowiązanie instruktorskie.  Wielokrotna uczestniczka i komendantka obozów.  Od 2010 r. działa w Zespole Programowym Hufca ZHP Pabianice, w latach 2011-2014 pełniła funkcję Członka Komendy Hufca ds. organizacyjnych, w latach 2009-2015 pracowała w Hufcu jako Szef Biura Hufca, a w 2014 r. Skarbniczka Hufca. Obecnie nadal działa w Zespole Programowym, jest drużynową 3 PDH "Czarnej Trójki" oraz  członkiem Harcerskiego Klubu Biegacza "Endorfina".  Pracuje w Urzędzie Miejskim w Pabianicach.