144 pgz cztery żywioły

DRUŻYNOWA: Martyna Kubiak

Zbiórki odbywają się w każdy wtorek od godziny 17 do 18 w Szkole Podstawowej nr 3 w Pabianicach.

KADRA GROMADY: Aleksandra Zakrzewska, Marcin Kmieć

KONTAKT DO DRUŻYNOWEGO: 791348178

Cztery Żywioły działają od 2012 roku. Jesteśmy gromadą, która początkowo działała w Dłutowie przez 3 lata i została przeniesiona do Pabianic. Nasze zuchy poprzez zabawę zdobywają wiedzę na temat innych kultur, uczą się zaradności życiowej oraz kształtują w sobie cechy takie jak: odwaga, samodzielność, troska o innych. Jeździmy razem na przeróżne imprezy zuchowe organizowane przez namiestnictwo. Są to między innymi biwaki, rajdy, wyjazdy na łyżwy czy do teatru.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę na facebooku aby bliżej nas poznać.

Czuj! :)

Zapraszamy również do naszej elektronicznej kroniki gromady, gdzie znajdziecie opis z każdej zbiórki oraz dodatkowe informacje o każdej osobie kadry ! :)

Zapraszamy na nasz blog :)