9 pdw diamir

Drużynowy: pwd. Łukasz Barys

Numer telefonu drużynowego: 601496436

Zbiórki odbywają się w harcówce drużyny,

która znajduje się w firmie PA-FA-NA na ulicy Warszawskiej 75 w Pabianicach w każdy piątek o godzinie 18:00. Harcerze w naszej drużynie to osoby w wieku od 10 do 18 lat.

Generalnie jesteśmy młodzi i mamy świeże pomysły.Na naszych zbiórkach zajęcia ruchowe przeplatają się ze statycznymi, co sprowadza się do tego że po ciekawych ruchowych grach często siadamy żeby porozmawiać, przygotowujemy różne występy, lub prezentujemy swoje umiejętności. Uczestniczymy w hufcowych imprezach, ale oprócz tego sami spotykamy się poza zbiórkami. Jesteśmy grupą przyjaciół, jednak nie zamykamy się na nowe znajomości, a wręcz zapraszamy do nas! Przyjdź na zbiórkę i sam zobacz!

Przed zbiórką możesz sprawdzić co robimy na Facebooku lub na stronie drużyny: www.diamir.pl