3 PDH Bordowo - Czarna Trójka

3 Pabianicka Drużyna Harcerek to jedyna żeńska drużyna działająca w Hufcu Pabianice. Powstała 22 lutego 1991r. Bordowo-czarne chusty są rozpoznawalne w całym harcerskim środowisku, każda Bordowianka nosi chustę z dumą i chlubą. Drużynę tworzy ekipa pięknych, pełnych energii i pomysłów harcerek, gdzie współpraca i braterstwo to podstawa. Każda dla każdej jest siostrą, jak i najlepszą przyjaciółką, wspólna pomoc jest kluczem do sukcesu.

Na swoim koncie mamy już wiele osiągnięć w różnych dziedzinach harcerski i nie tylko. Mimo że w naszych szeregach znajdują się same dziewczęta to potrafimy pokazać, że nie jesteśmy gorsze od mężczyzn. Nigdy się nie poddajemy, ciągle dążymy do wyznaczonych celów poprzez ciężką pracę i trud włożony w realizację każdego przedsięwzięcia.

Jeśli chciałabyś przeżyć najlepsze chwile swojego życia, poznać smak harcerskiej przyjaźni i dać się porwać niesamowitej przygodzie, przyjdź i wstąp w szeregi Bordowo-Czarnej Trojki! Zapraszamy!

Drużynowa: Anna Michalak, HO

Miejsce zbiórek: Szkoła Podstawowa nr 13 w Pabianicach

Termin zbiórek:  sobota, 13:00 (dziewczynki w wieku 10-18 lat)

Przyboczne: Maria Lis, sam., Zuzanna Kluczyńska, sam.

Kontakt: anna.michalak@zhp.net.pl, 668-547-822