krąg instruktorski "impeesa"

W 1998 roku starszyzna  z 3 PDH „Czarna Trójka” im. Jana Kilińskiego, chcąc kontynuować swoją harcerską drogę, podjęła decyzję o powołaniu KIH „IMPEESA”. Z czasem do grona dołączyli przyjaciele z takich drużyn jak: 13 PDH „Szarża”, 27 PDH „Watra”, 3 PDH „Bordowo-Czarna Trójka” i 55 PDH „Hades”, 82 PDSH „Enigmat”, 4 KDH oraz z Retmanatu Drużyn Wodnych w Pabianicach. To co nas łączy to miłość do harcerstwa i ogromna radość z przebywania ze sobą. I choć „ślepy los rozrzucił nas po świecie” od lat trzymamy się razem, na dobre i na złe. Wiele wspólnie spędzonych chwil zapisało się już w naszych sercach wspomnieniami, a jednak wciąż tak samo zachłannie łapiemy każdą nową z niecierpliwością czekamy na te, które jeszcze przed nami :)

Przewodniczącym Kręgu jest phm Ryszard Adamczyk. Nasz były drużynowy, szczepowy, guru i przede wszystkim przyjaciel.

Członkowie Kręgu:

Adamczyk Aneta