103 pgz czarne stópki

103 PGZ Czarne Stópki

Miejsce i termin zbiórek: Zuchówka przy Przedszkolu Miejskim nr 11 w Pabianicach, ul. św. Jana 28 (wejście od strony ul. Pułaskiego), środy godz. 17:00-18:00

Drużynowy:

pwd. Marcin Sienkiewicz

Kadra:

ćwik Kamil Łyczak - przyboczny

ćwik Patryk Frydrych - przyboczny

ćwik Kacper Piwowarczyk

Kontakt do drużynowego: siema03@wp.pl; 692-367-685

O gromadzie:

103 Pabianicka Gromada „Czarne Stópki” powstała 14 kwietnia 2010 roku. Gromada działa przy 3 Pabianickiej Drużynie Harcerskiej „Czarna Trójka” im. Jana Kilińskiego. Jest to drużyna, która może pochwalić się 100 letnią historią i piękną tradycją.

Kadrę gromady tworzą właśnie instruktorzy i harcerze z „Czarnej Trójki”.

Gromada przez wszystkie te lata działała nieprzerwanie z powodzeniem wychodząc z różnych zawirowań, które napotkała na swojej drodze. Zawsze aktywnie uczestniczy w różnych akcjach i imprezach organizowanych w ramach namiestnictwa zuchowego i nie tylko, także w imprezach ogólno hufcowych.

Jesteśmy dumnymi posiadaczami tytułu „Najlepszej Gromady 2011 Roku” W 2016 zdobyliśmy miano „Gromady Kamykowej” realizując zadania w ramach projektu prowadzonego przez Chorągiew Łódzką.

Staramy się działać coraz prężniej. Zdobyliśmy już szereg sprawności i zdobywamy kolejne doskonaląc swoje umiejętności.

Strona na Facebooku: