90 pdh wórewask

Miejsce zbiórek:

Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie,

ul. Jana Pawła 1, 3 piętro (szukaj Wiewiórki na drzwiach!)

E-mail drużyny: 90worewask@gmail.com

Mała zagadka na początek: WÓREWASK - co to właściwie za nazwa?

Ech.. Nie Ty pierwszy się nad tym głowisz, a tymczasem wystarczy tylko... Przeczytać wyraz od tyłu i już wiesz gdzie działamy i skąd jesteśmy ;)

O nas w kilku zdaniach: 5.10.2009 - pierwsza zbiórka po której nic już nie było takie samo! Nasz świat zrudział i dostał wiewiórczej kity. Od tamtej pory hasamy beztrosko wśród  leśnych kniei i górskich szczytów, choć wciąż najczęściej można nas spotkać buszujących po ksawerowskich przestworzach :) Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dźwięki gitary, zew przygody i człowiek w potrzebie. Są wśród nas młodziutkie wiewióreczki jak i rosłe, postawne, mężne wiewiórzyska. Są wiewiórczyce i wiewiórczaki. Jakby nas zliczyć, będzie ponad 40 osób! Ale nam ciągle mało i wiesz co?

Jest tu też miejsce dla Ciebie! Nie wierzysz? Sprawdź :)

ZAPRASZAJĄ:

Drużynowy:  Maciej Kopania

Wraz ze sztabem zawsze gotowych przybocznych:
Zuzia Janus, tropicielka
Krystian Kucharski, odkrywca