KOMENDA

O NAS

Hufiec ZHP Pabianice jest środowiskiem, gdzie tradycja łączy się z nowatorskimi rozwiązaniami gdzie wciąż poszukuje się nowych rozwiązań oraz sposobów rozwoju. Siła naszego Hufca tkwi w młodych, kreatywnych i wykształconych drużynowych, którzy chętnie podejmują się nowych wyzwań a także w doświadczonych instruktorach, dzięki którym niemożliwe staje się możliwe. Nasz Hufiec to wiedza, doświadczenie, mądrość oraz wszechstronność. 

Komendant Hufca ZHP Pabianice

phm. Maciej Tomaszewski

Dyżury w hufcu: poniedziałki 15:00-20:00, czwartki 17:30-20:00

e-mail: maciej.tomaszewski@zhp.net.pl

 

Zastępca Komendanta Hufca ds. kwatermistrzowskich

phm. Krzysztof Baj
e-mail: krzysztof.baj@zhp.net.pl

 

Zastępca Komendanta Hufca ds. organizacyjnych i pracy z kadrą 

phm. Jan Kisielewicz

Dyżur w hufcu: środy 18:00-20:00
e-mail: jan.kisielewicz@zhp.net.pl

 

Skarbnik Hufca ZHP Pabianice

phm. Patrycja Szkudlarek

Dyżur w hufcu: czwartki 17:30-20:00

e-mail: patrycja.szkudlarek@zhp.net.pl

 

Członek komendy ds. programu

phm. Milena Myszkiewicz 

e-mail: milena.myszkiewicz@zhp.net.pl

 

 Członek komendy ds. promocji i wizerunku

phm. Karolina Piotrowska

e-mail: karolina.piotrowska@gk.zhp.pl

 

Członek komendy ds. Harcerskiej Akcji Letniej

phm. Anna Mikołajczyk

e-mail: anna.mikolajczyk1@zhp.net.pl

KOMISJA REWIZYJNA

Przewodnicząca:

hm. Oliwia Kruczkowska

 

Członkowie:

pwd. Adam Brzozowski

hm. Krzysztof Hile

pwd. Marcin Brzozowski

hm. Dorota Lauer-Tomecka

 

Kontakt:

hkr@pabianice.zhp.pl

Pełnomocnik Komendanta Hufca ds. współpracy z zagranicą

pwd. Zuzanna Lesz

e-mail: zuzanna.lesz@zhp.net.pl

 

Pełnomocnik Komendanta Hufca ds. HAL

phm. Kamila Pokora

e-mail: kamila.pokora@zhp.net.pl

 

Pełnomocnik Komendanta Hufca ds. ochrony danych osobowych

phm. Beata Rusek

e-mail: beata.rusek@zhp.net.pl

ODWIEDŹ NASZEGO FACEBOOKA!

W KILKU SŁOWACH O TYM CO ROBIMY

Hufiec ZHP Pabianice - to miejsce dla harcerzy z pasją, gdzie rozwijamy młode charaktery poprzez stawianie wyzwań i wspólną organizacje takich akcji jak:

- WOŚP Pabianice

- Aleja Portretów

- Harcerska Akcja Letnia

- Harcerski Festiwal Artystyczny Wiatrak

JESTEŚ HARCERZEM Z NASZEGO HUFCA? ZAPRASZAMY DO GRUPY HUFIEC ZHP PABIANICE