Dzień Mysli Braterskiej

Komenda Hufca ZHP Pabianice zaprasza społeczność harcerską pabianickiego hufca na obchody Dnia Myśli Braterskiej 2019.

Uroczystości związane z tym wyjątkowym dniem rozpoczną się 22.02.2019 o godzinie 18:00 na stadionie KS Włókniarz. Po uroczystym apelu, dalsza część wydarzenia będzie odbywać się w hali sportowej przy ul. Orlej 1. Całość potrwa do godziny 21:00. Obowiązują mundury harcerskie. Drużyny zaczynają swoje uroczystości już o godzinie 16:30 z różnych miejsc. Więcej info na mailach drużynowych!

20 lutego 2019
Co roku w Polsce i na świecie wytwarza się tony
Dwernik: I turnus  5.07-22.07 3 PDH Bordowo-Czarna 3 PDH Czarna

ZOBACZ WIĘCEJ