W dniach 26-31.07.2020 odbył się Biwak Hufca ZHP Pabianice w Małczu, gdzie swoją harcerską przygodę przeżyły zuchy ze 112 PGZ Podniebni Odkrywcy, 114 PWGZ Młodzi Piraci, 118 PWGZ Króliczki Morskie, 144 PGZ Cztery Żywioły, 179 PGZ Wilczęta, 196 PGZ Łowcy Przygód oraz harcerze z 44 PDH Ignis.

Przez sześć dni młodsi uczestnicy mogli poczuć się jak prawdziwi detektywi, wchodząc w świat Scoobiego - Doo. Ich zadaniem było rozwiązanie zagadki pojawienia się duchów oraz zdobycie legitymacji detektywa.

W tym czasie nasi harcerze przenieśli się do lat 80-tych, gdzie mogli poznać magię teleturniejów oraz kultowych przebojów z tamtych lat.

Nie zabrakło także zabaw takich jak bitwa na balony z wodą czy zbijak. Tradycyjnie, został zorganizowany harcerski oraz zuchowy bieg terenowy.

Ten Biwak w Małczu zuchy i harcerze z pewnością zapamiętają. To właśnie tutaj zawiązały się nowe przyjaźnie, złożone zostały Obietnice Zucha oraz Przyrzeczenia Harcerskie. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji!

Biwak w Małczu 2020

03 sierpnia 2020